Звук

Точність у відтворенні кожної ноти..
Волинська Аудіо Компанія здійснює звукотехнічне забезпечення та супровід концертів і масових заходів. Ми здійснюємо продаж, інсталяцію та надаємо в оренду звукове обладнання.

Основними напрямами звукотехнічного забезпечення, що здійснюються Волинською Аудіо Компанією, є інсталяція звуку у розважальних закладах, нічних клубах, ресторанах, кафе, барах  та інших закладах торгівлі та дозвілля.
Кожен інсталяційний проект виконується з врахуванням потреб та можливостей замовника. Фахівці Волинської Аудіо Компанії завжди зможуть надати кваліфіковану консультацію з приводу вибору звукового обладнання, його розташування в приміщенні, особливостей інсталяції відповідно до специфіки закладу, акустичних характеристик приміщення та бюджету.
Окремим напрямком діяльності Волинської Аудіо Компанії є інсталяція та монтаж звуку в культурних та релігійних спорудах.
Волинська Аудіо Компанія за час роботи відділу інсталяцій здобула вагомий досвід та здійснила значну кількість проектів з встановлення звуку у релігійних спорудах. Наші спеціалісти при розробці проектів враховують акустику приміщень. Основною задачею під час реалізації інсталяційних проектів є покращення розповсюдження звуку з використанням сучасних акустичних систем та збереження автентичної акустики приміщення. У даному випадку оптимізація звуку та рівномірність його розподілу є основними пріоритетами при підготовці до реалізації таких проектів.
Вагомим напрямком діяльності компанії є звукотехнічний супровід. Наші кваліфіковані та досвідчені звукорежисери, наявне у нас обладнання здатні забезпечити професійний та якісний звук від проведення масових подій і заходів до виступів солістів та гуртів.

sound