Світло


Музика, яку відчуваєш очима..Завдяки використанню сучасного світлового обладнання та контролерів світла, спеціалісти Волинської Аудіо Компанії здатні забезпечити професійний підбір та інсталяцію світловізуальних ефектів, що доповнять атмосферу будь-якого заходу, закладу та сценічного оформлення.

Правильна розстановка світлового обладнання забезпечує неповторність будь-якого заходу: концерту, корпоративного заходу (вечора), оформлення кафе, бару, ресторану чи торгівельно-розважального закладу.

Використання світла та світлових ефектів здатне створити атмосферу святкового настрою та враження максимальної присутності, завдяки ритмічному поєднанню музики і світла. Відповідно лише фахове розміщення та комутація світлового обладнання забезпечать необхідні візуальні враження та розкриють усі можливості приміщення, закладу або сцени.

Асортимент вибору світла та світлового обладнання досить широкий: від світла-PAR та лазерів до програмованих світлових сценаріїв. Ми завжди в курсі останніх досягнень в області світлотехніки, і пропонуємо виключно сучасні, актуальні рішення та обладнання.

У кожному нашому проекті ми завжди втілюємо атмосферу та специфіку закладу відтворюючи її у поєднанні світла зі звуком. І, звичайно, завжди готові надати пораду та виконати побажання замовника.

light1